Ekspresowe tłumaczenia online

06-01-2018 | Blog

Tłumaczenia ekspresowe z języka niemieckiego oraz języka angielskiego- dla klienta indywidualnego oraz firm

Ekspresowa usługa dla firm

W jakim celu wymagane są tłumaczenia ekspresowe dla firm? Gospodarka światowa rozwinęła się w ostatnich latach z ogromną prędkością. Wraz z narodzinami internetu w połowie lat dziewięćdziesiątych, wspomniany wcześniej rozwój przyspieszał w nieoczekiwanie szybkim tempie. O gospodarce można doczytać wiele online, a tym samym również o usługach oferowanych przez firmy, które wielokrotnie sięgają po tłumaczenia, aby zagranicznym kontrahentom przedstawić swoje oferty. Międzynarodowy sukces gospodarczy oznacza także zasięg globalny, a co za tym idzie również wielojęzyczność. Aby móc sprostać oczekiwaniom nowoczesnego świata niezbędne są usługi profesjonalnych tłumaczeń, a przede wszystkim ekspresowych przekładów.

Elastyczność na rynku

Bardzo istotnym aspektem dla wielu firm oraz producentów jest szybka reakcja na rozwój poszczególnych rynków zbytu oraz elastyczność w działaniu. Profesjonalne tłumaczenie na język obcy jest bardzo ważne i musi zostać wielokrotnie szybko wykonane. Gdy rozchodzi się bowiem o ustalenia lub kontrakty na poziomie międzynarodowym, tłumaczenia błędne lub przekłady słabej jakości mogą często wiązać się z niekorzystnymi dla firmy poprawkami z uwagi na nieporozumienia.

Ekspresowa usługa dla klienta indywidualnego

Przecież każdy wie, że tłumaczenia są potrzebne ,,na wczoraj“ 😉

Jak wskazują wyniki raportu „Poakcesyjne migracje zarobkowe” od momentu wejścia Polski do Unii Europejskiej, za granicą pracował jeden na siedmiu Polaków- najczęściej w Niemczech. Wszyscy przyjeżdżają jednakże do ojczyzny, aby skorzystać z przysługującego urlopu lub spędzić czas z rodziną. Czas odgrywa bardzo ważną rolę- a po co tracić chwile, które można przeznaczyć na pobyt z rodziną na czasochłonne załatwianie spraw w urzędach lub też poszukiwaniu szybkiego biura tłumaczeń online lub biura tłumaczeń w okolicy.

Biuro Tłumaczeń Words Connect świadczące m.in. usługi tłumaczeniowe online w całej Polsce i Europie, oferuje ekspresowe tłumaczenia w bardzo korzystnych cenach. Doskonale rozumiemy jak istotna jest kwestia czasu i sprawnej obsługi. Skracamy Państwu maksymalnie czas oczekiwania na wszelkiego rodzaju tłumaczenia dokumentów urzędowych i nie tylko.

Jakie dokumenty właściwie tłumaczymy ekspresowo?- Między innymi świadectwa, dyplomy, suplementy, certyfikaty, świadectwa ukończenia kursów, dokumenty z Urzędu Stanu Cywilnego- akty urodzenia, zgonu, małżeństwa, dokumenty samochodu, pełnomocnictwa, akty notarialne, poręczenia, świadectwa pracy, zaświadczenie lekarskie etc.

Szybko i co do ostatniej kropki- tłumaczenia ekspresowe online

Biuro Tłumaczeń Words Connect stara się wciąż nadążać za zmieniającymi się wymaganiami oraz trendami na rynku. Tłumaczenia ekspresowe nie stanowią zatem przyczyny, aby pracować mniej dbale- przeciwnie- właśnie w przypadku tego rodzaju zleceń podejmujemy szczególne starania podczas tłumaczenia. Tłumaczenia ekspresowe z języka niemieckiego lub też tłumaczenia ekspresowe na język niemiecki wykonane  są zawsze z zachowaniem najwyższej jakości. Nasze biuro tłumaczeń współpracuje wyłącznie ze specjalistami z danych dziedzin. W zależności od objętości tekstu, tłumaczenie ekspresowe może zostać wykonane w przeciągu 1 godziny do maksymalnie 24 h w przypadku dużych tekstów.

Jeśli nie macie Państwo możliwości przybyć osobiście, jesteśmy dostępni 24 h przez 7 dni w tygodniu online. Zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnego biura tłumaczeń z kilkuletnim doświadczeniem.

 

KONTAKT

Reda 84-240,
ul. Gdańska 45
kontakt@wordsconnect.pl
+48 58 380 49 49
+48 796 488 795

WORDS CONNECT GDYNIA
BIURO TŁUMACZEŃ 
ul. Starowiejska 41-43,
81-363 Gdynia [CH Atrium], 2 piętro
(wejście przy ochronie) WINDA
Tel. + 48 537 581 115,
+48 796 488 795
e-mail: biuro@wordsconnect.pl
Godziny otwarcia:
pon- pt 8:00-16:00

Pogotowie tłumaczeniowe
24 h- tel. +48 796 488 795

MAPA