O NAS

Na nas można polegać!

Biuro Tłumaczeń words connect oferuje tłumaczenia w 20 językach świata, zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych. Wykonujemy przekłady językowe najwyższej jakości w najkorzystniejszych cenach. Naszą bazę języków obcych tworzy zespół kompetentnych i doświadczonych tłumaczy, lektorów, korektorów i redaktorów. Od wielu lat wykonujemy tłumaczenia uwierzytelnione dla potrzeb urzędów i sądów oraz tłumaczenia dokumentacji samochodowej niezbędnej do rejestracji pojazdów sprowadzonych z zagranicy.

Tłumaczenia stanowią naszą największą pasję. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. To właśnie zaufanie naszych Klientów wspiera naszą siłę napędową i motywację do sprawnego działania. Wykonujemy tłumaczenia dla instytucji państwowych, szkół wyższych, agencji reklamowych, kancelarii prawnych i notarialnych. Wśród naszych stałych klientów są znane polskie i zagraniczne firmy z branży motoryzacyjnej, technicznej, komputerowej i medycznej.

Niezwykle cenne doświadczenia naszych tłumaczy umożliwiają nam świadczenie usług pisemnych w każdym zakresie, jak i realizację tłumaczeń ustnych – np. symultanicznych i konsekutywnych. Nasi tłumacze obsługują rozmowy i negocjacje handlowe w kraju oraz za granicą. Zapewniamy nadto kompleksową obsługę klientów oraz firm na targach, konferencjach, szkoleniach, bankietach i innych imprezach.

Dbamy o stały rozwój naszych kompetencji oraz wciąż poszerzamy nasz warsztat pracy, który podlega nieustannym ewolucjom i modyfikacjom. Innowacja i nowoczesność należą z całą pewnością do cech naszego Biura Tłumaczeń. Współpracujemy z native speakerami wszystkich języków, przez co zapewniamy najwyższą poprawność językową tłumaczonych tekstów. Rzetelność i wiarygodność przekładu, jak i gwarancja terminowości to cechy, które nas wyróżniają. To właśnie nasi tłumacze spełniają nadmienione wyżej kryteria gwarantując najlepszą jakość świadczonych dla Państwa usług. Czas nigdy nie jest dla nas przeszkodą, gdyż pracujemy dla Państwa całą dobę, a w razie zapotrzebowania również w terenie. Komunikujemy się bez ograniczeń.

To właśnie dlatego zawsze znajdziemy wspólny język!

Właścicielem biura jest tłumacz przysięgły języka niemieckiego mgr Klaudia Drewniok. Dokumenty sporządzone w języku niemieckim realizowane są ekspresowo oraz w bardzo konkurencyjnych cenach. W biurze tłumaczeń WORDS CONNECT nikt nie przepłaca, a przekłady są realizowane w najwyższej możliwej jakości.

NASZA FILOZOFIA

Mottem naszej działalności jest stałe dążenie do zadowolenia naszego Klienta ze świadczonych przez nas usług tłumaczeniowych. Każde tłumaczenie jest sztuką samą w sobie, lecz zadowolenie naszych Klientów jest dla nas największą satysfakcją i nagrodą.

CO NAS WYRÓŻNIA?
SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA W KONKURENCYJNYCH CENACH!

Wycenę każdego tłumaczenia wysyłamy w przeciągu godziny od otrzymania zapytania. Tłumaczenia przyjmujemy w naszym biurze w dni robocze, w godzinach 9.00-18.00 lub codziennie drogą mailową w godzinach od 8.00-22.00.

Jak działamy?

  • wieloletnie doświadczenie w zakresie tłumaczeń przysięgłych i specjalistycznych
  • wykonujemy przekłady wymagające znajomości branżowego i specjalistycznego słownictwa
  • gwarancja jakości
  • szeroki zakres usług dookoła Państwa tekstów- nie tylko tłumaczenia, lecz także weryfikację, redakcję, korektę oraz obróbkę graficzną tekstów
  • rozsądna  cena za najlepszą jakość
  • gwarancja profesjonalnej, szybkiej i kompetentnej obsługi
  • krótki termin realizacji usług – tłumaczenia przysięgłe standardowych dokumentów    wykonujemy w tym samym dniu  bez dodatkowych opłat
  • dbałość o szczegóły i terminowość
  • jasne i czytelne kryteria współpracy oraz wyceny
  • poufność danych

Tłumaczenia przysięgłe dostarczamy:
pocztą lub kurierem na wskazany adres klienta na terenie całej Polski

Words connect współpracuje z zagranicznymi biurami tłumaczeń oraz agencjami pośrednictwa pracy, dzięki czemu oferuje szersze spektrum usług i pozwala na ciągłą wymianę doświadczeń z korzyścią dla wszystkich klientów. Państwa zadowolenie jest naszym priorytetem i celem! Państwa sukces jest naszym sukcesem i największą nagrodą!

Kursy dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta, który sam ustala:
godzinę, termin, częstotliwość i tempo kursu!

Tłumacz przysięgły Gdańsk, tłumacz przysięgły Gdynia, tłumacz przysięgły Wejherowo, tłumacz przysięgły Warszawa;