Biuro Tłumaczeń
WORDS CONNECT

Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego

Zapewniamy fachowe i niezawodne tłumaczenia przysięgłe wszelkiego rodzaju dokumentów i zaświadczeń, które są honorowane w Polsce.

Biuro tłumacza przysięgłego

Words Connect REDA

Z

Najczęściej tłumaczone dokumenty z języka ukraińskiego to:

  • dokumenty szkolne (świadectwa, atestaty, suplementy)
  • dokumenty urzędu stanu cywilnego (akty urodzenia, ślubu, rozwody)
  • paszporty, dowody osobiste prawa jazdy
  • zaświadczenia o niekaralności
  • książeczki pracy i inne

Aby otrzymać wycenę tłumaczenia, wystarczy przesłać mailem skan lub czytelne zdjęcie dokumentu. Następnie przedstawimy niewiążącą i bezpłatną wycenę.

Twoje dane i dokumenty traktujemy oczywiście z zachowaniem należytej poufności. Tłumaczenia przysięgłe wykonywane są zgodnie z obowiązującymi przepisami w Polsce.

Informację w języku ukraińskim znajdziesz tutaj – UK – Бюро перекладів

Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego

Od czasu napiętej sytuacji politycznej na Ukrainie, oczy całego świata obserwują ten kraj i jego mieszkańców. W Polsce od czasu wybuchu wojny, schronienia szukało ponad 13 milionów obywateli Ukrainy.

Badacze rynku pracy zakładają, że do Polski przyjedzie wielu wykwalifikowanych pracowników z Ukrainy, którzy mogą zasilić szeregi niejednej polskiej firmy. Jednak droga do tego jest trudna. Adaptacja i integracja na rynku pracy zależy w dużej mierze od szybkiego uznania kwalifikacji zdobytych na Ukrainie. W procesie nostryfikacji tłumaczenie przysięgłe dokumentów z języka ukraińskiego jest niezwykle ważne.

Jako firma tłumaczeniowa możemy pomóc Tobie przetłumaczyć dokumenty. Oferujemy tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia specjalistyczne (np. medyczne) oraz tłumaczenia ustne.

Potrzebujesz tłumaczenia przysięgłego z języka ukraińskiego dokumentów osobistych, zaświadczeń lub dokumentów szkolnych wymaganych przez stosowne władze w Polsce, pracodawcę, Urząd Marszałkowski, ambasadę lub konsulat?

Zapewniamy fachowe i niezawodne tłumaczenia przysięgłe wszelkiego rodzaju dokumentów i zaświadczeń, które są honorowane w Polsce.

Oferowane przez nas usługi nie ograniczają się wyłącznie do tłumaczenia pisemnego dokumentów, świadectw, dyplomów i tekstów wszelkiego rodzaju. Służymy również pomocą w zakresie tłumaczeń ustnych, gdzie powołanie tłumacza przysięgłego języka ukraińskiego jest czynnością niezbędną.

 

Tłumacz przysięgły w Reda – tłumaczenia przysięgłe (wszystkie języki)

Zamów bezpłatną wycenę

Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny tłumaczeń z języka niemieckiego na język polski oraz z języka polskiego na język niemiecki.

Na życzenie i za dopłatą możliwy jest dowóz tłumaczeń pod wskazany adres w Gdyni, Rumi, Redzie i Wejherowie.

Obsługujemy także Klientów z Lęborka, Słupska i okolic- wszystko załatwisz u nas ONLINE- wygodnie i bez marnowania czasu!

(W ciągu 60 minut pracownik biura przygotuje wycenę)

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Biuro tłumacza przysięgłego Words Connect

Jak zlecić usługę?

=
Przyjdź osobiście do biura lub wyślij skany (np. na maila, WhatsApp)
=
Przygotujemy bezpłatną i niewiążącą wycenę, odpowiemy na wszystkie pytania
=
Zleć usługę i wypełnij formularz zamówienia
=
Powiadomimy Cię o gotowym tłumaczeniu (wysyłamy również tłumaczenia pocztą lub kurierem pod wskazany adres)