+48 58 380 49 49 kontakt@wordsconnect.pl

REDA – SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

Gwarantujemy:

  • wysoką jakość usług językowych
  • korzystne ceny oraz rabaty
  • kursy językowe w siedzibie firmy lub w siedzibie naszego biura

Zapraszamy osoby w każdym i wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Do wyboru szeroka gama kursów przedpołudniowych, popołudniowych i wieczornych. Na kurs można zapisać się przez cały rok.

Wszystkie kursy dostosowane są do europejskiej klasyfikacji językowej.

  • KURSY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
  • KURSY DLA DOROSŁYCH
  • KURSY DLA SPECJALISTÓW
  • KURSY DLA OPIEKUNEK OSÓB STARSZYCH
  • KURSY DLA PERSONELU MEDYCZNEGO
  • KONWERSACJE JĘZYKOWE

Stosujemy metodę komunikacyjną, czyli główny nacisk kładziemy na mówienie, nie pomijając przy tym gramatyki. Uczymy prawidłowego użycia języka w życiowych sytuacjach komunikacyjnych, gdzie potrzebny jest język np. za granicą lub w pracy. Na zajęciach wykorzystujemy różnorodne materiały stymulujące mówienie: gry językowe, rekwizyty, obrazki, pomoce audiowizualne, wszystko, co imituje realne sytuacje i zbliża do języka docelowego.

KURSY INDYWIDUALNE

Oferujemy efektywne, ciekawe i profesjonalnie prowadzone, indywidualne kursy językowe z języka niemieckiego i języka angielskiego, w tym kursy z języka ogólnego, specjalistycznego oraz kursy przygotowujące do konkretnych egzaminów językowych.

Kursy prowadzone są indywidualnie najbardziej efektywną metodą face to face przez doświadczonych i sympatycznych lektorów. Zapewniamy uczestnikom szkoleń atrakcyjne materiały dydaktyczne, interesujące multimedialne zajęcia, tematykę i częstotliwość dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Gwarantujemy satysfakcję z kursu, wymierne efekty i świetną zabawę!

JĘZYK W BIZNESIE

Kursy języka biznesowego nauczą pracowników efektywnej komunikacji w specyficznych sytuacjach biznesowych w środowisku korporacyjnym oraz w kontaktach z klientami obcojęzycznymi. Specjalistyczne szkolenia językowe przeznaczone są dla poszczególnych branż. W zależności od grupy zawodowej oferujemy kursy bogate w słownictwo oraz zagadnienia z danych dziedzin.

JĘZYK NIEMIECKI DLA OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH I PIELĘGNIAREK

Kurs języka niemieckiego dla opiekunów osób starszych oraz pielęgniarek przeznaczony jest dla osób zawodowo związanych z opieką medyczną, osób które wykonują zawód opiekuna medycznego lub pielęgniarki, a także dla osób chcących rozpocząć pracę jako opiekun osób starszych za granicą.