+48 58 380 49 49 kontakt@wordsconnect.pl

Angielski okiem dziecka

20-04-2017 | Blog, Język angielski w praktyce

Strona edukacyjna z angielskim dla dzieci – którą wybrać?

Dzieci i komputer – niektórzy nie lubią tego połączenia. Jednak ta zażyłość może być bardzo owocna.

Specjaliści zajmujący się edukacją już jakiś czas temu zauważyli, że wypełnianie papierowych ćwiczeń nie przynosi szczególnych efektów w przypadku dzieci. Naszym zdaniem nawet w przypadku dorosłych można dobrać lepsze metody. Dlatego w dzisiejszym wpisie polecamy bardzo profesjonalnie przygotowaną stronę, która spodoba się młodszym dzieciom i ich rodzicom.

 

Angielski – gry edukacyjne to świetne rozwiązanie

Mowa o Learn English Kids stworzonej przez British Council. Znajdują się tam materiały dla dzieci od około 7 do około 13 roku życia.

Piosenki, krótkie animowane filmy, gry w bardzo przyjaznej formie. Można bez obawy korzystać z nich dwa, trzy razy w tygodniu. Nie widzimy przeciwskazań nawet dla częstszego korzystania. Jeśli nie przeszkadza to domownikom, takie bajki jak ta poniżej mogą być nawet włączane w tle, gdy dzieci się bawią:

Na stronie zamieszczono ćwiczenia dotyczące pisania i czytania, wymowy oraz gramatyki. Właśnie gry utrwalające poszczególne struktury gramatyczne wydają nam się szczególnie cenne. Dzięki nim w atrakcyjny i angażujący sposób dzieci mogą połączyć zabawę i naukę. A to jest nie do przecenienia.

Przykładowa gra utrwalająca konstrukcję „have got”:

HAVE GOT

Skorzystać mogą także chętni rodzice. A w sprawie kursów i konwersacji „na żywo” zapraszamy do szkoły języków obcych Words Connect.

Szkoła języków obcych Reda, Rumia, Gdynia; Kurs języka niemieckiego, kurs języka angielskiego;

KONTAKT

Reda 84-240,
ul. Gdańska 45
kontakt@wordsconnect.pl
+48 58 380 49 49
+48 796 488 795

WORDS CONNECT GDYNIA
BIURO TŁUMACZEŃ 
ul. Starowiejska 41-43,
81-363 Gdynia [CH Atrium], 2 piętro
(wejście przy ochronie) WINDA
Tel. + 48 537 581 115,
+48 796 488 795
e-mail: biuro@wordsconnect.pl
Godziny otwarcia:
pon- pt 8:00-16:00

Pogotowie tłumaczeniowe
24 h- tel. +48 796 488 795

MAPA

Tłumaczenia online bez wychodzenia z domu? TAK!

Aby zlecić nam tłumaczenie nie musicie Państwo specjalnie stać w korkach, korzystać z komunikacji miejskiej lub szukać parkingu. Biuro tłumaczeń WORDS CONNECT realizuje tłumaczenia także drogą internetową, w tym zarówno tłumaczenia zwykłe pisemne, jak również przysięgłe. Tłumaczenia wykonujemy w konkurencyjnych cenach i dogodnych terminach.

REDA, WEJHEROWO, RUMIA kontakt@wordsconnect.pl
GDYNIA biuro@wordsconnect.pl

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych (kraje UE oraz USA)

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych (kraje UE oraz USA)

Zapewniamy tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych w UE i USA Zakup nowego samochodu sprawia ogromną radość oraz nowe możliwości. Musimy jednakże pamiętać, iż czeka nas jeszcze wiele niezbędnych formalności do załatwienia, aby móc usiąść wreszcie za kierownicą...

Tłumaczenie uwierzytelnione dokumentów urzędowych

Tłumaczenie uwierzytelnione dokumentów urzędowych

Uwierzytelnianie i Tłumaczenie zagranicznych dokumentów urzędowych a wymogi Polskiego prawa! Uwierzytelnianie to tłumaczenie wykonane przez tłumacza z listy tłumaczy przysięgłych Ministra Sprawiedliwości. Dokumenty obcojęzyczne a wymogi urzędów w Polsce Czy...

Tłumaczenie przysięgłe aktów z Urzędu Stanu Cywilnego

Tłumaczenie przysięgłe aktów z Urzędu Stanu Cywilnego

Tłumaczenie przysięgłe aktów z Urzędu Stanu Cywilnego Akty z Urzędu Stanu Cywilnego są bardzo zróżnicowane oraz często zawierają wiele szczegółów. Tłumacze traktują każdy z  dokumentów jako jedną całość. Oznacza to, że tłumacz ma obowiązek przetłumaczyć wszystkie...

Tłumacz przysięgły Rumia i Reda

Tłumacz przysięgły Rumia i Reda

Język to nasza pasja. Komunikacja to nasz zawód. Działalność w zakresie tłumaczeń na terenie Redy i Rumi prowadzimy od roku 2015. Tłumaczymy teksty z szerokiego zakresu dziedzin specjalistycznych, jak również dokumenty powszechne w codziennym życiu dla Klientów z...