+48 58 380 49 49 kontakt@wordsconnect.pl

Komiksy w szkole języków obcych?

04-06-2017 | Blog, Język angielski w praktyce, Język niemiecki w praktyce

Na udaną lekcję składa się wiele czynników. Największy sukcesem lektora jest zaangażowana w swą pracę grupa. Z taką grupą można góry przenosić i uzyskiwać świetne wyniki. Jak angażować?

Język angielski oraz język niemiecki i dobra historia

Wszyscy lubimy ciekawe historie. Także wymyślać. Zatem zmieńmy stare przyzwyczajenia i pozwólmy naszym grupom samodzielnie tworzyć teksty, na których pracujemy. To odwrócenie ról może przynieść niesamowite efekty. Teksty i historie możemy tworzyć na użytek własnej grupy, ale można się nimi wymieniać.

Robimy to dla innej grupy

Kurs języka angielskiego lub kurs języka niemieckiego może okazać się świetną okazją do współpracy i niewielkiej rywalizacji. Nic tak nie podnosi temperatury zajęć jak przygotowanie „niespodzianki” dla innej grupy. Mogą to być samodzielnie stworzone ćwiczenia gramatyczne, może to być także komiks zastępujący tradycyjne „czytanki”.

Jak to zrobić?

Dostępnych jest kilka platform, na których można pracować. W Words Connect polecamy sprawdzone ToonDoo oraz Pixton.

 

Szkoła języków obcych WORDS CONNECT zaprasza wszystkich do nauki języków obcych. Zapisy na kursy językowe przyjmujemy w sekretariacie w godzinach urzędowych.

Zapraszamy na kursy języków obcych z native speakerem języka niemieckiego oraz języka angielskiego. Gwarantujemy świetną zabawę oraz wiele radości z nabytych zasobów leksykalno-gramatycznych. Nauka języka nie musi być trudna!

KONTAKT

Reda 84-240,
ul. Gdańska 45
kontakt@wordsconnect.pl
+48 58 380 49 49
+48 796 488 795

WORDS CONNECT GDYNIA
BIURO TŁUMACZEŃ 
ul. Starowiejska 41-43,
81-363 Gdynia [CH Atrium], 2 piętro
(wejście przy ochronie) WINDA
Tel. + 48 537 581 115,
+48 796 488 795
e-mail: biuro@wordsconnect.pl
Godziny otwarcia:
pon- pt 8:00-16:00

Pogotowie tłumaczeniowe
24 h- tel. +48 796 488 795

MAPA

Tłumaczenia online bez wychodzenia z domu? TAK!

Aby zlecić nam tłumaczenie nie musicie Państwo specjalnie stać w korkach, korzystać z komunikacji miejskiej lub szukać parkingu. Biuro tłumaczeń WORDS CONNECT realizuje tłumaczenia także drogą internetową, w tym zarówno tłumaczenia zwykłe pisemne, jak również przysięgłe. Tłumaczenia wykonujemy w konkurencyjnych cenach i dogodnych terminach.

REDA, WEJHEROWO, RUMIA kontakt@wordsconnect.pl
GDYNIA biuro@wordsconnect.pl

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych (kraje UE oraz USA)

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych (kraje UE oraz USA)

Zapewniamy tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych w UE i USA Zakup nowego samochodu sprawia ogromną radość oraz nowe możliwości. Musimy jednakże pamiętać, iż czeka nas jeszcze wiele niezbędnych formalności do załatwienia, aby móc usiąść wreszcie za kierownicą...

Tłumaczenie uwierzytelnione dokumentów urzędowych

Tłumaczenie uwierzytelnione dokumentów urzędowych

Uwierzytelnianie i Tłumaczenie zagranicznych dokumentów urzędowych a wymogi Polskiego prawa! Uwierzytelnianie to tłumaczenie wykonane przez tłumacza z listy tłumaczy przysięgłych Ministra Sprawiedliwości. Dokumenty obcojęzyczne a wymogi urzędów w Polsce Czy...

Tłumacz przysięgły u notariusza

Tłumacz przysięgły u notariusza

Dom marzeń w zasięgu ręki, ale stroną kupującą jest cudzoziemiec? A może istnieje konieczność założenia spółki z udziałem obcego kapitału? Oferujemy tłumaczenia ustne u Notariusza Procedury od początku… Umówienie terminu w kancelarii notarialnej jest niezbędne w celu...

Dokumenty najczęściej tłumaczone

Dokumenty najczęściej tłumaczone

Państwa dokumentu nie ma na liście? To nie problem, nasz zespół tłumaczy przysięgłych wykona dla Państwa tłumaczenie uwierzytelnione każdego dokumentu. PROFESJONALNE BIURO TŁUMACZEŃ STACONARNIE I ONLINE Najprostsza i najszybsza droga do wysokiej jakości tłumaczeń....