+48 58 380 49 49 kontakt@wordsconnect.pl

Ekspresowe tłumaczenia online

06-01-2018 | Blog

Tłumaczenia ekspresowe z języka niemieckiego oraz języka angielskiego- dla klienta indywidualnego oraz firm

Ekspresowa usługa dla firm

W jakim celu wymagane są tłumaczenia ekspresowe dla firm? Gospodarka światowa rozwinęła się w ostatnich latach z ogromną prędkością. Wraz z narodzinami internetu w połowie lat dziewięćdziesiątych, wspomniany wcześniej rozwój przyspieszał w nieoczekiwanie szybkim tempie. O gospodarce można doczytać wiele online, a tym samym również o usługach oferowanych przez firmy, które wielokrotnie sięgają po tłumaczenia, aby zagranicznym kontrahentom przedstawić swoje oferty. Międzynarodowy sukces gospodarczy oznacza także zasięg globalny, a co za tym idzie również wielojęzyczność. Aby móc sprostać oczekiwaniom nowoczesnego świata niezbędne są usługi profesjonalnych tłumaczeń, a przede wszystkim ekspresowych przekładów.

Elastyczność na rynku

Bardzo istotnym aspektem dla wielu firm oraz producentów jest szybka reakcja na rozwój poszczególnych rynków zbytu oraz elastyczność w działaniu. Profesjonalne tłumaczenie na język obcy jest bardzo ważne i musi zostać wielokrotnie szybko wykonane. Gdy rozchodzi się bowiem o ustalenia lub kontrakty na poziomie międzynarodowym, tłumaczenia błędne lub przekłady słabej jakości mogą często wiązać się z niekorzystnymi dla firmy poprawkami z uwagi na nieporozumienia.

Ekspresowa usługa dla klienta indywidualnego

Przecież każdy wie, że tłumaczenia są potrzebne ,,na wczoraj“ 😉

Jak wskazują wyniki raportu „Poakcesyjne migracje zarobkowe” od momentu wejścia Polski do Unii Europejskiej, za granicą pracował jeden na siedmiu Polaków- najczęściej w Niemczech. Wszyscy przyjeżdżają jednakże do ojczyzny, aby skorzystać z przysługującego urlopu lub spędzić czas z rodziną. Czas odgrywa bardzo ważną rolę- a po co tracić chwile, które można przeznaczyć na pobyt z rodziną na czasochłonne załatwianie spraw w urzędach lub też poszukiwaniu szybkiego biura tłumaczeń online lub biura tłumaczeń w okolicy.

Biuro Tłumaczeń Words Connect świadczące m.in. usługi tłumaczeniowe online w całej Polsce i Europie, oferuje ekspresowe tłumaczenia w bardzo korzystnych cenach. Doskonale rozumiemy jak istotna jest kwestia czasu i sprawnej obsługi. Skracamy Państwu maksymalnie czas oczekiwania na wszelkiego rodzaju tłumaczenia dokumentów urzędowych i nie tylko.

Jakie dokumenty właściwie tłumaczymy ekspresowo?- Między innymi świadectwa, dyplomy, suplementy, certyfikaty, świadectwa ukończenia kursów, dokumenty z Urzędu Stanu Cywilnego- akty urodzenia, zgonu, małżeństwa, dokumenty samochodu, pełnomocnictwa, akty notarialne, poręczenia, świadectwa pracy, zaświadczenie lekarskie etc.

Szybko i co do ostatniej kropki- tłumaczenia ekspresowe online

Biuro Tłumaczeń Words Connect stara się wciąż nadążać za zmieniającymi się wymaganiami oraz trendami na rynku. Tłumaczenia ekspresowe nie stanowią zatem przyczyny, aby pracować mniej dbale- przeciwnie- właśnie w przypadku tego rodzaju zleceń podejmujemy szczególne starania podczas tłumaczenia. Tłumaczenia ekspresowe z języka niemieckiego lub też tłumaczenia ekspresowe na język niemiecki wykonane  są zawsze z zachowaniem najwyższej jakości. Nasze biuro tłumaczeń współpracuje wyłącznie ze specjalistami z danych dziedzin. W zależności od objętości tekstu, tłumaczenie ekspresowe może zostać wykonane w przeciągu 1 godziny do maksymalnie 24 h w przypadku dużych tekstów.

Jeśli nie macie Państwo możliwości przybyć osobiście, jesteśmy dostępni 24 h przez 7 dni w tygodniu online. Zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnego biura tłumaczeń z kilkuletnim doświadczeniem.

 

KONTAKT

Reda 84-240,
ul. Gdańska 45
kontakt@wordsconnect.pl
+48 58 380 49 49
+48 796 488 795

WORDS CONNECT GDYNIA
BIURO TŁUMACZEŃ 
ul. Starowiejska 41-43,
81-363 Gdynia [CH Atrium], 2 piętro
(wejście przy ochronie) WINDA
Tel. + 48 537 581 115,
+48 796 488 795
e-mail: biuro@wordsconnect.pl
Godziny otwarcia:
pon- pt 8:00-16:00

Pogotowie tłumaczeniowe
24 h- tel. +48 796 488 795

MAPA

Tłumaczenia online bez wychodzenia z domu? TAK!

Aby zlecić nam tłumaczenie nie musicie Państwo specjalnie stać w korkach, korzystać z komunikacji miejskiej lub szukać parkingu. Biuro tłumaczeń WORDS CONNECT realizuje tłumaczenia także drogą internetową, w tym zarówno tłumaczenia zwykłe pisemne, jak również przysięgłe. Tłumaczenia wykonujemy w konkurencyjnych cenach i dogodnych terminach.

REDA, WEJHEROWO, RUMIA kontakt@wordsconnect.pl
GDYNIA biuro@wordsconnect.pl

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych (kraje UE oraz USA)

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych (kraje UE oraz USA)

Zapewniamy tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych w UE i USA Zakup nowego samochodu sprawia ogromną radość oraz nowe możliwości. Musimy jednakże pamiętać, iż czeka nas jeszcze wiele niezbędnych formalności do załatwienia, aby móc usiąść wreszcie za kierownicą...

Tłumaczenie uwierzytelnione dokumentów urzędowych

Tłumaczenie uwierzytelnione dokumentów urzędowych

Uwierzytelnianie i Tłumaczenie zagranicznych dokumentów urzędowych a wymogi Polskiego prawa! Uwierzytelnianie to tłumaczenie wykonane przez tłumacza z listy tłumaczy przysięgłych Ministra Sprawiedliwości. Dokumenty obcojęzyczne a wymogi urzędów w Polsce Czy...

Tłumaczenie przysięgłe aktów z Urzędu Stanu Cywilnego

Tłumaczenie przysięgłe aktów z Urzędu Stanu Cywilnego

Tłumaczenie przysięgłe aktów z Urzędu Stanu Cywilnego Akty z Urzędu Stanu Cywilnego są bardzo zróżnicowane oraz często zawierają wiele szczegółów. Tłumacze traktują każdy z  dokumentów jako jedną całość. Oznacza to, że tłumacz ma obowiązek przetłumaczyć wszystkie...

Tłumacz przysięgły Rumia i Reda

Tłumacz przysięgły Rumia i Reda

Język to nasza pasja. Komunikacja to nasz zawód. Działalność w zakresie tłumaczeń na terenie Redy i Rumi prowadzimy od roku 2015. Tłumaczymy teksty z szerokiego zakresu dziedzin specjalistycznych, jak również dokumenty powszechne w codziennym życiu dla Klientów z...