+48 58 380 49 49 kontakt@wordsconnect.pl

Tłumacz przysięgły Rumia i Reda

24-05-2021 | Blog

Język to nasza pasja. Komunikacja to nasz zawód.

Działalność w zakresie tłumaczeń na terenie Redy i Rumi prowadzimy od roku 2015. Tłumaczymy teksty z szerokiego zakresu dziedzin specjalistycznych, jak również dokumenty powszechne w codziennym życiu dla Klientów z Trójmiasta, Polski i za granicy.

Jako biuro tłumaczeń zrzeszamy kompetentnych tłumaczy przysięgłych, tłumaczy zwykłych, tłumaczy specjalistycznych i rodzimych użytkowników języka, którzy nie tylko podzielają nasze zamiłowanie do języków, ale także wyróżniają się umiejętnościami komunikacyjnymi, szeroką wiedzą specjalistyczną  i dbałością o detale. Fachowość, wyczucie języka i pewność w wyrażaniu myśli to nasze mocne strony.

Dokładamy wszelkich starań, aby w każdym tłumaczeniu treść została dokładnie odwzorowana przy jednoczesnym zachowaniu stylu i cech charakterystycznych języka docelowego. Nie wystarczy zatem dobrze zrozumieć znaczenie słów i odtworzyć je w języku obcym. Przekaz zawarty między wierszami oraz ogólne wrażenie muszą zostać również wychwycone i oddane wiernie zgodnie z oczekiwaniami i zwyczajami kraju docelowego.

Wszyscy nasi tłumacze podlegają ciągłej ocenie pracy i wewnętrznej kontroli jakości.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wyselekcjonowaliśmy do naszego zespołu najlepszych tłumaczy na rynku. Posiadają oni kwalifikacje w postaci biegłości językowej oraz dogłębnej wiedzy specjalistycznej.

Tylko takie grono współpracowników jest w stanie opanować niuanse i subtelności, które ostatecznie mają znaczenie w poprawnym oddaniu słowa pod względem merytorycznym i językowym.

Zapraszamy! Gwarantujemy najwyższą jakoś w korzystnych ramach cenowych.

KONTAKT

Reda 84-240,
ul. Gdańska 45
kontakt@wordsconnect.pl
+48 58 380 49 49
+48 796 488 795

WORDS CONNECT GDYNIA
BIURO TŁUMACZEŃ 
ul. Starowiejska 41-43,
81-363 Gdynia [CH Atrium], 2 piętro
(wejście przy ochronie) WINDA
Tel. + 48 537 581 115,
+48 796 488 795
e-mail: biuro@wordsconnect.pl
Godziny otwarcia:
pon- pt 8:00-16:00

Pogotowie tłumaczeniowe
24 h- tel. +48 796 488 795

MAPA

Tłumaczenia online bez wychodzenia z domu? TAK!

Aby zlecić nam tłumaczenie nie musicie Państwo specjalnie stać w korkach, korzystać z komunikacji miejskiej lub szukać parkingu. Biuro tłumaczeń WORDS CONNECT realizuje tłumaczenia także drogą internetową, w tym zarówno tłumaczenia zwykłe pisemne, jak również przysięgłe. Tłumaczenia wykonujemy w konkurencyjnych cenach i dogodnych terminach.

REDA, WEJHEROWO, RUMIA kontakt@wordsconnect.pl
GDYNIA biuro@wordsconnect.pl

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych (kraje UE oraz USA)

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych (kraje UE oraz USA)

Zapewniamy tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych w UE i USA Zakup nowego samochodu sprawia ogromną radość oraz nowe możliwości. Musimy jednakże pamiętać, iż czeka nas jeszcze wiele niezbędnych formalności do załatwienia, aby móc usiąść wreszcie za kierownicą...

Tłumaczenie uwierzytelnione dokumentów urzędowych

Tłumaczenie uwierzytelnione dokumentów urzędowych

Uwierzytelnianie i Tłumaczenie zagranicznych dokumentów urzędowych a wymogi Polskiego prawa! Uwierzytelnianie to tłumaczenie wykonane przez tłumacza z listy tłumaczy przysięgłych Ministra Sprawiedliwości. Dokumenty obcojęzyczne a wymogi urzędów w Polsce Czy...

Tłumacz przysięgły u notariusza

Tłumacz przysięgły u notariusza

Dom marzeń w zasięgu ręki, ale stroną kupującą jest cudzoziemiec? A może istnieje konieczność założenia spółki z udziałem obcego kapitału? Oferujemy tłumaczenia ustne u Notariusza Procedury od początku… Umówienie terminu w kancelarii notarialnej jest niezbędne w celu...

Dokumenty najczęściej tłumaczone

Dokumenty najczęściej tłumaczone

Państwa dokumentu nie ma na liście? To nie problem, nasz zespół tłumaczy przysięgłych wykona dla Państwa tłumaczenie uwierzytelnione każdego dokumentu. PROFESJONALNE BIURO TŁUMACZEŃ STACONARNIE I ONLINE Najprostsza i najszybsza droga do wysokiej jakości tłumaczeń....