+48 58 380 49 49 kontakt@wordsconnect.pl

Tłumaczenia przysięgłe w Gdyni

17-07-2019 | Biuro Tłumaczeń Gdynia

Biuro Tłumaczeń WORDS CONNECT z siedzibą w Gdyni  oferuje swoim Klientom najwyższej jakości tłumaczenia uwierzytelnione, znane jako tak zwane ,,tłumaczenia przysięgłe’’.

 

Przekład sporządzany jest przez tłumacza przysięgłego języka, na który ma zostać przetłumaczony dokument źródłowy. Tłumacz przysięgły posiada niezbędne uprawnienia nadane przez Ministerstwo Sprawiedliwości. W Gdyni przy Zygmunta Augusta 7/B, swoją kancelarię prowadzi tłumacz przysięgły języka niemieckiego.

Nasze biuro tłumaczeń w Gdyni współpracuje także z tłumaczem przysięgłym języka angielskiego, tłumaczem przysięgłym języka francuskiego, tłumaczem przysięgłym języka niderlandzkiego i tłumaczami przysięgłymi innych języków europejskich. Współpraca taka umożliwia nam dostarczanie tłumaczenia przysięgłego w Gdyni w bardzo atrakcyjnych cenach i terminach.

Najczęściej tłumaczone są dokumenty:

administracyjne, urzędowe, prawnicze, szkolne, w tym umowy, kontrakty, świadectwa, dyplomy, dokumentacja samochodowa.

Tłumaczenia przysięgłe są dokumentami formalnymi, które mają moc prawną. Każdy dokument opatrzony jest pieczęcią tłumacza przysięgłego oraz podpisem.

Jeśli szukają Państwo solidnego i profesjonalnego tłumacza przysięgłego w Gdyni, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasza oferta obejmuje wiele powszechnych i mniej znanych języków.

Zapraszamy!

KONTAKT

Reda 84-240,
ul. Gdańska 45
kontakt@wordsconnect.pl
+48 58 380 49 49
+48 796 488 795

WORDS CONNECT GDYNIA
BIURO TŁUMACZEŃ 
ul. Starowiejska 41-43,
81-363 Gdynia [CH Atrium], 2 piętro
(wejście przy ochronie) WINDA
Tel. + 48 537 581 115,
+48 796 488 795
e-mail: biuro@wordsconnect.pl
Godziny otwarcia:
pon- pt 8:00-16:00

Pogotowie tłumaczeniowe
24 h- tel. +48 796 488 795

MAPA

Tłumaczenia online bez wychodzenia z domu? TAK!

Aby zlecić nam tłumaczenie nie musicie Państwo specjalnie stać w korkach, korzystać z komunikacji miejskiej lub szukać parkingu. Biuro tłumaczeń WORDS CONNECT realizuje tłumaczenia także drogą internetową, w tym zarówno tłumaczenia zwykłe pisemne, jak również przysięgłe. Tłumaczenia wykonujemy w konkurencyjnych cenach i dogodnych terminach.

REDA, WEJHEROWO, RUMIA kontakt@wordsconnect.pl
GDYNIA biuro@wordsconnect.pl

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych (kraje UE oraz USA)

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych (kraje UE oraz USA)

Zapewniamy tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych w UE i USA Zakup nowego samochodu sprawia ogromną radość oraz nowe możliwości. Musimy jednakże pamiętać, iż czeka nas jeszcze wiele niezbędnych formalności do załatwienia, aby móc usiąść wreszcie za kierownicą...

Tłumaczenie uwierzytelnione dokumentów urzędowych

Tłumaczenie uwierzytelnione dokumentów urzędowych

Uwierzytelnianie i Tłumaczenie zagranicznych dokumentów urzędowych a wymogi Polskiego prawa! Uwierzytelnianie to tłumaczenie wykonane przez tłumacza z listy tłumaczy przysięgłych Ministra Sprawiedliwości. Dokumenty obcojęzyczne a wymogi urzędów w Polsce Czy...

Tłumacz przysięgły u notariusza

Tłumacz przysięgły u notariusza

Dom marzeń w zasięgu ręki, ale stroną kupującą jest cudzoziemiec? A może istnieje konieczność założenia spółki z udziałem obcego kapitału? Oferujemy tłumaczenia ustne u Notariusza Procedury od początku… Umówienie terminu w kancelarii notarialnej jest niezbędne w celu...

Dokumenty najczęściej tłumaczone

Dokumenty najczęściej tłumaczone

Państwa dokumentu nie ma na liście? To nie problem, nasz zespół tłumaczy przysięgłych wykona dla Państwa tłumaczenie uwierzytelnione każdego dokumentu. PROFESJONALNE BIURO TŁUMACZEŃ STACONARNIE I ONLINE Najprostsza i najszybsza droga do wysokiej jakości tłumaczeń....