+48 58 380 49 49 kontakt@wordsconnect.pl

Tłumaczenie stron www

18-02-2016 | Blog, Język angielski w praktyce

STRONY INTERNETOWE JAKO INFORMACJA O FIRMIE I JEJ OFERCIE

Strony internetowe wymagają tłumaczenia z najwyższą dbałością o poprawność językową i stylistyczną. Niedopuszczalne są kalki językowe! Każde tłumaczenie strony internetowej powinno być najwyższej jakości, aby odbiorca docelowy był przekonany, że to właśnie w tym języku została ona stworzona.

Biuro Tłumaczeń WORDS CONNECT lokalnie działające w Redzie, Rumi, Wejherowie i Bolszewie oferuje zaplecze techniczne oraz gwarantowaną jakość przekładów wykonanych przez doświadczonych tłumaczy.

Tłumaczenie stron internetowych z WORDS CONNECT

Wykonujemy tłumaczenie stron internetowych na wszystkie języki europejskie, w tym najczęściej na: język niemiecki, język angielski, język francuski, język duński, język norweski i inne.

Przetłumaczenie witryny internetowej Twojej firmy z pewnością pozwoli pozyskać wielu nowych klientów, o ile tłumaczenie na język obcy będzie prawidłowo i rzetelnie wykonane. Tłumaczenie strony www powinno zatem zawsze iść w parze z korektą native speakera docelowego języka przekładu, aby treści brzmiały jak najbardziej naturalnie dla odbiorcy i grupy docelowej. Chodzi przede wszystkim o to, aby nie zawierały błędów literowych oraz były przyjazne dla oka.

Niejednokrotnie  zaoszczędzone środki na niefachowych tłumaczeniach często trzeba przeznaczać na korektę i ponowne wykonanie folderów, materiałów promocyjnych, czy głównej wizytówki firmy w internecie, aby nie narażać się na uśmiech zażenowania wśród potencjalnych kontrahentów z zagranicy.
Biuro Tłumaczeń WORDS CONNECT zaprasza do zamawiania kompleksowej usługi tłumaczenia firmowej witryny www wraz z korektą treści przez native speakera.

Decydując się na współpracę z naszą firmą wybierasz wiarygodnego i zaufanego partnera biznesowego, który będzie służyć kompleksową pomocą.

Zaufaj nam, a my zrobimy wszystko, aby Twoje zaufanie pozostało z nami na zawsze!

 

 

KONTAKT

Reda 84-240,
ul. Gdańska 45
kontakt@wordsconnect.pl
+48 58 380 49 49
+48 796 488 795

WORDS CONNECT GDYNIA
BIURO TŁUMACZEŃ 
ul. Starowiejska 41-43,
81-363 Gdynia [CH Atrium], 2 piętro
(wejście przy ochronie) WINDA
Tel. + 48 537 581 115,
+48 796 488 795
e-mail: biuro@wordsconnect.pl
Godziny otwarcia:
pon- pt 8:00-16:00

Pogotowie tłumaczeniowe
24 h- tel. +48 796 488 795

MAPA

Tłumaczenia online bez wychodzenia z domu? TAK!

Aby zlecić nam tłumaczenie nie musicie Państwo specjalnie stać w korkach, korzystać z komunikacji miejskiej lub szukać parkingu. Biuro tłumaczeń WORDS CONNECT realizuje tłumaczenia także drogą internetową, w tym zarówno tłumaczenia zwykłe pisemne, jak również przysięgłe. Tłumaczenia wykonujemy w konkurencyjnych cenach i dogodnych terminach.

REDA, WEJHEROWO, RUMIA kontakt@wordsconnect.pl
GDYNIA biuro@wordsconnect.pl

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych (kraje UE oraz USA)

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych (kraje UE oraz USA)

Zapewniamy tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych w UE i USA Zakup nowego samochodu sprawia ogromną radość oraz nowe możliwości. Musimy jednakże pamiętać, iż czeka nas jeszcze wiele niezbędnych formalności do załatwienia, aby móc usiąść wreszcie za kierownicą...

Tłumaczenie uwierzytelnione dokumentów urzędowych

Tłumaczenie uwierzytelnione dokumentów urzędowych

Uwierzytelnianie i Tłumaczenie zagranicznych dokumentów urzędowych a wymogi Polskiego prawa! Uwierzytelnianie to tłumaczenie wykonane przez tłumacza z listy tłumaczy przysięgłych Ministra Sprawiedliwości. Dokumenty obcojęzyczne a wymogi urzędów w Polsce Czy...

Tłumaczenie przysięgłe aktów z Urzędu Stanu Cywilnego

Tłumaczenie przysięgłe aktów z Urzędu Stanu Cywilnego

Tłumaczenie przysięgłe aktów z Urzędu Stanu Cywilnego Akty z Urzędu Stanu Cywilnego są bardzo zróżnicowane oraz często zawierają wiele szczegółów. Tłumacze traktują każdy z  dokumentów jako jedną całość. Oznacza to, że tłumacz ma obowiązek przetłumaczyć wszystkie...

Tłumacz przysięgły Rumia i Reda

Tłumacz przysięgły Rumia i Reda

Język to nasza pasja. Komunikacja to nasz zawód. Działalność w zakresie tłumaczeń na terenie Redy i Rumi prowadzimy od roku 2015. Tłumaczymy teksty z szerokiego zakresu dziedzin specjalistycznych, jak również dokumenty powszechne w codziennym życiu dla Klientów z...