+48 58 380 49 49 kontakt@wordsconnect.pl

Tłumaczenie dokumentów do rozliczenia podatkowego

12-01-2018 | Blog

Tłumaczenie przysięgłe dokumentów do rozliczenia podatkowego w Niemczech, Anglii, Norwegii, Holandii, Francji i innych krajach Europy

Każdy pracownik państwa członkowskiego Unii Europejskiej zobowiązany jest do składania rocznych deklaracji podatkowych. W przypadku dokumentacji dotyczącej stałej pracy zarobkowej lub sezonowej za granicą, wiele Instytucji wymaga wciąż dostarczenia potwierdzenia zatrudnienia, zaświadczenia o wynagrodzeniu, deklaracji podatkowej, zaświadczenia zameldowania lub też zaświadczenia o osiąganych dochodach drugiego z małżonków. Wiele urzędów wymaga wówczas tłumaczenia przysięgłego dokumentów do rozliczenia podatkowego z uwagi na barierę językową.

 

Dokumenty wymagające tłumaczenia przysięgłego

Tłumaczenia przysięgłe wymagane są zazwyczaj w przypadku takich dokumentów jak zasiłki rodzinne z Niemiec i Austrii, rozliczenia roczne z Belgii i Holandii lub też deklaracje podatkowe z Norwegii, Danii lub Szwecji. Ponadto należy przetłumaczyć u tłumacza przysięgłego wszelkiego rodzaju zaświadczenia i potwierdzenia, które wystawiane są przez organy publiczne czy też akty z Urzędu Stanu Cywilnego, takie jak: akty urodzenia, akty małżeństwa, akty zgonu. Bardzo często niezbędne jest również przedłożenie dokumentów sądowych wraz z tłumaczeniem przysięgłym. Szeroki zakres dokumentacji wymagającej tłumaczenia przysięgłego obejmuje również dokumenty, takie jak zaświadczenia o wspólnym zameldowaniu lub zaświadczenia i dochodach uzyskiwanych przez małżonka.

Starając się o kredyt musimy złożyć wyciągi bankowe do tłumaczenia przysięgłego.

Biuro Tłumaczeń WORDS CONNET współpracuje z tłumaczami przysięgłymi każdego języka europejskiego i nie tylko. W naszej bogatej ofercie usług stacjonarnych oraz tłumaczeń online oferujemy tłumaczenia przysięgłe we wszystkich językach, w tym: tłumaczenia przysięgłe na język niemiecki, tłumaczenia przysięgłe na język angielski, tłumaczenia przysięgłe na język norweski, tłumaczenia przysięgłe na język francuski, tłumaczenia przysięgłe na język niderlandzki etc.

 

Dzięki skorzystaniu z naszych usług będziecie mogli Państwo złożyć kompletną dokumentację, wymaganą w urzędach i instytucjach zagranicznych.

Z uwagi na naszą działalność tłumaczeń ONLINE w całej Polsce i Europie zachęcamy do bezpłatnej i niewiążącej wyceny online na kontakt@wordsconnect.pl.

W zaledwie godzinę dostarczymy Państwu niezbędnych informacji dotyczących ceny oraz terminu, gwarantując przy tym najkorzystniejszą ofertę.

Z uwagi na wieloletnią owocną współpracę ze specjalistami, tłumaczenia przysięgłe realizowane z na najwyższym poziomie.

Starając się o zwrot podatku z zagranicy należy pamiętać, że istotny jest czas. Im szybciej skompletujemy dokumentację, tym szybciej będziemy mogli cieszyć się ze skutecznego załatwienia spraw.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usługi tłumaczenia online lub usługi tłumaczeń w jednej z naszych siedzib.

 

Biuro Tłumaczeń Wejherowo, Biuro Tłumaczeń Gdynia, Biuro Tłumaczeń Gdańsk, Biuro Tłumaczeń Warszawa;

KONTAKT

Reda 84-240,
ul. Gdańska 45
kontakt@wordsconnect.pl
+48 58 380 49 49
+48 796 488 795

WORDS CONNECT GDYNIA
BIURO TŁUMACZEŃ 
ul. Starowiejska 41-43,
81-363 Gdynia [CH Atrium], 2 piętro
(wejście przy ochronie) WINDA
Tel. + 48 537 581 115,
+48 796 488 795
e-mail: biuro@wordsconnect.pl
Godziny otwarcia:
pon- pt 8:00-16:00

Pogotowie tłumaczeniowe
24 h- tel. +48 796 488 795

MAPA

Tłumaczenia online bez wychodzenia z domu? TAK!

Aby zlecić nam tłumaczenie nie musicie Państwo specjalnie stać w korkach, korzystać z komunikacji miejskiej lub szukać parkingu. Biuro tłumaczeń WORDS CONNECT realizuje tłumaczenia także drogą internetową, w tym zarówno tłumaczenia zwykłe pisemne, jak również przysięgłe. Tłumaczenia wykonujemy w konkurencyjnych cenach i dogodnych terminach.

REDA, WEJHEROWO, RUMIA kontakt@wordsconnect.pl
GDYNIA biuro@wordsconnect.pl

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych (kraje UE oraz USA)

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych (kraje UE oraz USA)

Zapewniamy tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych w UE i USA Zakup nowego samochodu sprawia ogromną radość oraz nowe możliwości. Musimy jednakże pamiętać, iż czeka nas jeszcze wiele niezbędnych formalności do załatwienia, aby móc usiąść wreszcie za kierownicą...

Tłumaczenie uwierzytelnione dokumentów urzędowych

Tłumaczenie uwierzytelnione dokumentów urzędowych

Uwierzytelnianie i Tłumaczenie zagranicznych dokumentów urzędowych a wymogi Polskiego prawa! Uwierzytelnianie to tłumaczenie wykonane przez tłumacza z listy tłumaczy przysięgłych Ministra Sprawiedliwości. Dokumenty obcojęzyczne a wymogi urzędów w Polsce Czy...

Tłumacz przysięgły u notariusza

Tłumacz przysięgły u notariusza

Dom marzeń w zasięgu ręki, ale stroną kupującą jest cudzoziemiec? A może istnieje konieczność założenia spółki z udziałem obcego kapitału? Oferujemy tłumaczenia ustne u Notariusza Procedury od początku… Umówienie terminu w kancelarii notarialnej jest niezbędne w celu...

Dokumenty najczęściej tłumaczone

Dokumenty najczęściej tłumaczone

Państwa dokumentu nie ma na liście? To nie problem, nasz zespół tłumaczy przysięgłych wykona dla Państwa tłumaczenie uwierzytelnione każdego dokumentu. PROFESJONALNE BIURO TŁUMACZEŃ STACONARNIE I ONLINE Najprostsza i najszybsza droga do wysokiej jakości tłumaczeń....