Tłumaczenie dokumentów do rozliczenia podatkowego

12-01-2018 | Blog

Tłumaczenie przysięgłe dokumentów do rozliczenia podatkowego w Niemczech, Anglii, Norwegii, Holandii, Francji i innych krajach Europy

Każdy pracownik państwa członkowskiego Unii Europejskiej zobowiązany jest do składania rocznych deklaracji podatkowych. W przypadku dokumentacji dotyczącej stałej pracy zarobkowej lub sezonowej za granicą, wiele Instytucji wymaga wciąż dostarczenia potwierdzenia zatrudnienia, zaświadczenia o wynagrodzeniu, deklaracji podatkowej, zaświadczenia zameldowania lub też zaświadczenia o osiąganych dochodach drugiego z małżonków. Wiele urzędów wymaga wówczas tłumaczenia przysięgłego dokumentów do rozliczenia podatkowego z uwagi na barierę językową.

 

Dokumenty wymagające tłumaczenia przysięgłego

Tłumaczenia przysięgłe wymagane są zazwyczaj w przypadku takich dokumentów jak zasiłki rodzinne z Niemiec i Austrii, rozliczenia roczne z Belgii i Holandii lub też deklaracje podatkowe z Norwegii, Danii lub Szwecji. Ponadto należy przetłumaczyć u tłumacza przysięgłego wszelkiego rodzaju zaświadczenia i potwierdzenia, które wystawiane są przez organy publiczne czy też akty z Urzędu Stanu Cywilnego, takie jak: akty urodzenia, akty małżeństwa, akty zgonu. Bardzo często niezbędne jest również przedłożenie dokumentów sądowych wraz z tłumaczeniem przysięgłym. Szeroki zakres dokumentacji wymagającej tłumaczenia przysięgłego obejmuje również dokumenty, takie jak zaświadczenia o wspólnym zameldowaniu lub zaświadczenia i dochodach uzyskiwanych przez małżonka.

Starając się o kredyt musimy złożyć wyciągi bankowe do tłumaczenia przysięgłego.

Biuro Tłumaczeń WORDS CONNET współpracuje z tłumaczami przysięgłymi każdego języka europejskiego i nie tylko. W naszej bogatej ofercie usług stacjonarnych oraz tłumaczeń online oferujemy tłumaczenia przysięgłe we wszystkich językach, w tym: tłumaczenia przysięgłe na język niemiecki, tłumaczenia przysięgłe na język angielski, tłumaczenia przysięgłe na język norweski, tłumaczenia przysięgłe na język francuski, tłumaczenia przysięgłe na język niderlandzki etc.

 

Dzięki skorzystaniu z naszych usług będziecie mogli Państwo złożyć kompletną dokumentację, wymaganą w urzędach i instytucjach zagranicznych.

Z uwagi na naszą działalność tłumaczeń ONLINE w całej Polsce i Europie zachęcamy do bezpłatnej i niewiążącej wyceny online na kontakt@wordsconnect.pl.

W zaledwie godzinę dostarczymy Państwu niezbędnych informacji dotyczących ceny oraz terminu, gwarantując przy tym najkorzystniejszą ofertę.

Z uwagi na wieloletnią owocną współpracę ze specjalistami, tłumaczenia przysięgłe realizowane z na najwyższym poziomie.

Starając się o zwrot podatku z zagranicy należy pamiętać, że istotny jest czas. Im szybciej skompletujemy dokumentację, tym szybciej będziemy mogli cieszyć się ze skutecznego załatwienia spraw.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usługi tłumaczenia online lub usługi tłumaczeń w jednej z naszych siedzib.

 

Biuro Tłumaczeń Wejherowo, Biuro Tłumaczeń Gdynia, Biuro Tłumaczeń Gdańsk, Biuro Tłumaczeń Warszawa;

KONTAKT

Reda 84-240,
ul. Gdańska 45
kontakt@wordsconnect.pl
+48 58 380 49 49
+48 796 488 795

WORDS CONNECT GDYNIA
BIURO TŁUMACZEŃ 
ul. Starowiejska 41-43,
81-363 Gdynia [CH Atrium], 2 piętro
(wejście przy ochronie) WINDA
Tel. + 48 537 581 115,
+48 796 488 795
e-mail: biuro@wordsconnect.pl
Godziny otwarcia:
pon- pt 8:00-16:00

Pogotowie tłumaczeniowe
24 h- tel. +48 796 488 795

MAPA