+48 58 380 49 49 kontakt@wordsconnect.pl

Tłumaczenia dokumentów celnych do rejestracji pojazdów

20-07-2019 | Biuro Tłumaczeń Gdynia

Od wielu lat zauważamy na rynku samochodowym trend sprowadzania aut z zagranicy. Najczęściej szukamy wymarzonych pojazdów w sąsiednich krajach, tj. Niemczech, Francji, Belgii i Holandii. Zauważa się jednakże coraz więcej zakupów aut z USA. Jest to niezwykle opłacalne pomimo licznych procedur i opłat.

Zanim udamy się jednakże do Wydziału Komunikacji celem rejestracji auta z USA należy dopełnić szereg formalności związanych z importem do Polski. W szczególności należy wnieść niezbędne opłaty, takie jak cło, akcyza i podatek VAT.

Poza standardowymi procedurami należ pamiętać jeszcze o dodatkowych krokach, jak na przykład przetłumaczeniu dowodu rejestracyjnego samochodu ze Stanów Zjednoczonych oraz dokumentacji związanej z jego transportem do portu docelowego w kraju rejestracji auta.

Aby wreszcie udać się do Urzędu Komunikacji konieczne jest przedłożenie następujących dokumentów:

Biuro Tłumaczeń w Gdyni WORDS CONNECT oferuje ekspresowe i tanie tłumaczenia dokumentów celnych do rejestracji pojazdów sprowadzonych z USA.

Ceny rozpoczynają się już od 35 zł/ stronę.

Nasza usługa obejmuje także kompleksową rejestrację aut sprowadzonych z UE i USA. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą.

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów importowych auta są wykonywane z największą starannością. Obsługujemy klientów z całego Trójmiasta.

W biurze tłumaczeń w Gdyni pracuje stacjonarnie tłumacz przysięgły języka niemieckiego i angielskiego. W związku z tym dokumenty tłumaczone są w bardzo ekspresowych terminach, a usługa tłumaczenia w Gdyni jest bardzo korzystna.

Poniżej prezentujemy wzory dokumentów, które mogą zostać przekazane wraz z dowodem rejestracyjnym auta i fakturą.

Zollanmeldung/ Steuerbescheid- Deklaracja celna/ Decyzja w sprawie podatku importowego auta

Pokwitowanie celne
 

Decyzja podatkowa o opłatach importowych

Deklaracja celna/ Decyzja podatkowa ZODIAK

Decyzja podatkowa Atl@s

https://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/540547,sluzba-celna-uznaje-tylko-urzedowe-tlumaczenia-przestawione-przez-importerow.html

KONTAKT

Reda 84-240,
ul. Gdańska 45
kontakt@wordsconnect.pl
+48 58 380 49 49
+48 796 488 795

WORDS CONNECT GDYNIA
BIURO TŁUMACZEŃ 
ul. Starowiejska 41-43,
81-363 Gdynia [CH Atrium], 2 piętro
(wejście przy ochronie) WINDA
Tel. + 48 537 581 115,
+48 796 488 795
e-mail: biuro@wordsconnect.pl
Godziny otwarcia:
pon- pt 8:00-16:00

Pogotowie tłumaczeniowe
24 h- tel. +48 796 488 795

MAPA

Tłumaczenia online bez wychodzenia z domu? TAK!

Aby zlecić nam tłumaczenie nie musicie Państwo specjalnie stać w korkach, korzystać z komunikacji miejskiej lub szukać parkingu. Biuro tłumaczeń WORDS CONNECT realizuje tłumaczenia także drogą internetową, w tym zarówno tłumaczenia zwykłe pisemne, jak również przysięgłe. Tłumaczenia wykonujemy w konkurencyjnych cenach i dogodnych terminach.

REDA, WEJHEROWO, RUMIA kontakt@wordsconnect.pl
GDYNIA biuro@wordsconnect.pl

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych (kraje UE oraz USA)

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych (kraje UE oraz USA)

Zapewniamy tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych w UE i USA Zakup nowego samochodu sprawia ogromną radość oraz nowe możliwości. Musimy jednakże pamiętać, iż czeka nas jeszcze wiele niezbędnych formalności do załatwienia, aby móc usiąść wreszcie za kierownicą...

Tłumaczenie uwierzytelnione dokumentów urzędowych

Tłumaczenie uwierzytelnione dokumentów urzędowych

Uwierzytelnianie i Tłumaczenie zagranicznych dokumentów urzędowych a wymogi Polskiego prawa! Uwierzytelnianie to tłumaczenie wykonane przez tłumacza z listy tłumaczy przysięgłych Ministra Sprawiedliwości. Dokumenty obcojęzyczne a wymogi urzędów w Polsce Czy...

Tłumaczenie przysięgłe aktów z Urzędu Stanu Cywilnego

Tłumaczenie przysięgłe aktów z Urzędu Stanu Cywilnego

Tłumaczenie przysięgłe aktów z Urzędu Stanu Cywilnego Akty z Urzędu Stanu Cywilnego są bardzo zróżnicowane oraz często zawierają wiele szczegółów. Tłumacze traktują każdy z  dokumentów jako jedną całość. Oznacza to, że tłumacz ma obowiązek przetłumaczyć wszystkie...

Tłumacz przysięgły Rumia i Reda

Tłumacz przysięgły Rumia i Reda

Język to nasza pasja. Komunikacja to nasz zawód. Działalność w zakresie tłumaczeń na terenie Redy i Rumi prowadzimy od roku 2015. Tłumaczymy teksty z szerokiego zakresu dziedzin specjalistycznych, jak również dokumenty powszechne w codziennym życiu dla Klientów z...