+48 58 380 49 49 kontakt@wordsconnect.pl

Tłumaczenia ustne – jak pomóc tłumaczowi?

01-05-2017 | Blog

Gdy potrzebujemy tłumaczenia spotkania biznesowego, zwracamy się zwykle do biura tłumaczeń i zlecamy znalezienie tłumacza, który poradzi sobie z tematem spotkania. Chociaż tłumacze bardzo często specjalizują się w różnych dziedzinach, ich wiedza na danych temat zwykle jest mniejsza niż wiedza specjalistów.

Jak wybrać dobrego tłumacza?

Tutaj pomogą referencje. Jeśli zależy nam na tym, aby tłumacz miał doświadczenie w naszej branży, możemy poprosić o opinie klientów, którzy już korzystali z jego usług lub poprosić samego tłumacza o przesłanie posiadanych referencji. Doświadczenie w tym zawodzie jest nie do przecenienia. Im większe, tym dla nas lepiej. Jeśli działamy w bardzo niszowej lub wyspecjalizowanej branży, może być to kłopotliwe. Jednak tłumaczowi można pomóc.

Materiały referencyjne dla tłumaczenia ustnego

Przygotowane specjalnie na nasze spotkanie materiały mogą okazać się niesamowicie pomocne. Im aktualniejsze i bardziej związane z tematem spotkania, tym lepiej. Dobry tłumacz na pewno będzie chciał się przygotować do spotkania, a przekazane mu przez nas materiały mogą sprawić, że będzie ono bardziej owocne.

Można oczywiście podać także strony www z tematyką spotkania lub zaproponować krótkie spotkanie wprowadzające. Możliwości jest wiele.

Ważne, aby nie pozostawiać tłumaczy samym sobie.

Biuro Tłumaczeń WORDS CONNECT

… oferuje Państwu tłumaczenia ustne w najlepszej jakości oraz w dobrych cenach. Świadczymy usługi tłumaczeń ustnych na ślubach, u Notariusza, w Sądzie, podczas wyjazdu służbowego lub na konferencji.

Na naszych tłumaczach można polegać. Posiadają bogate doświadczenie oraz najlepsze kompetencje językowe. Wybieramy zawsze najlepszych specjalistów z doświadczeniem w danym obszarze językowym.

 

Tłumaczenia ustne Wejherowo, Gdynia, Gdańsk;
Tłumacz przysięgły ustny, Tłumacz przysięgły konferencyjny, Tłumacz przysięgły pisemny;

KONTAKT

Reda 84-240,
ul. Gdańska 45
kontakt@wordsconnect.pl
+48 58 380 49 49
+48 796 488 795

WORDS CONNECT GDYNIA
BIURO TŁUMACZEŃ 
ul. Starowiejska 41-43,
81-363 Gdynia [CH Atrium], 2 piętro
(wejście przy ochronie) WINDA
Tel. + 48 537 581 115,
+48 796 488 795
e-mail: biuro@wordsconnect.pl
Godziny otwarcia:
pon- pt 8:00-16:00

Pogotowie tłumaczeniowe
24 h- tel. +48 796 488 795

MAPA

Tłumaczenia online bez wychodzenia z domu? TAK!

Aby zlecić nam tłumaczenie nie musicie Państwo specjalnie stać w korkach, korzystać z komunikacji miejskiej lub szukać parkingu. Biuro tłumaczeń WORDS CONNECT realizuje tłumaczenia także drogą internetową, w tym zarówno tłumaczenia zwykłe pisemne, jak również przysięgłe. Tłumaczenia wykonujemy w konkurencyjnych cenach i dogodnych terminach.

REDA, WEJHEROWO, RUMIA kontakt@wordsconnect.pl
GDYNIA biuro@wordsconnect.pl

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych (kraje UE oraz USA)

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych (kraje UE oraz USA)

Zapewniamy tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych w UE i USA Zakup nowego samochodu sprawia ogromną radość oraz nowe możliwości. Musimy jednakże pamiętać, iż czeka nas jeszcze wiele niezbędnych formalności do załatwienia, aby móc usiąść wreszcie za kierownicą...

Tłumaczenie uwierzytelnione dokumentów urzędowych

Tłumaczenie uwierzytelnione dokumentów urzędowych

Uwierzytelnianie i Tłumaczenie zagranicznych dokumentów urzędowych a wymogi Polskiego prawa! Uwierzytelnianie to tłumaczenie wykonane przez tłumacza z listy tłumaczy przysięgłych Ministra Sprawiedliwości. Dokumenty obcojęzyczne a wymogi urzędów w Polsce Czy...

Tłumaczenie przysięgłe aktów z Urzędu Stanu Cywilnego

Tłumaczenie przysięgłe aktów z Urzędu Stanu Cywilnego

Tłumaczenie przysięgłe aktów z Urzędu Stanu Cywilnego Akty z Urzędu Stanu Cywilnego są bardzo zróżnicowane oraz często zawierają wiele szczegółów. Tłumacze traktują każdy z  dokumentów jako jedną całość. Oznacza to, że tłumacz ma obowiązek przetłumaczyć wszystkie...

Tłumacz przysięgły Rumia i Reda

Tłumacz przysięgły Rumia i Reda

Język to nasza pasja. Komunikacja to nasz zawód. Działalność w zakresie tłumaczeń na terenie Redy i Rumi prowadzimy od roku 2015. Tłumaczymy teksty z szerokiego zakresu dziedzin specjalistycznych, jak również dokumenty powszechne w codziennym życiu dla Klientów z...