+48 58 380 49 49 kontakt@wordsconnect.pl

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego
Gdynia / Gdańsk/ Sopot – WORDS CONNECT
BIURO TŁUMACZEŃ GDYNIA & REDA

Tłumaczenia przysięgłe, zwykłe i ustne z języka niemieckiego

Jedną z najważniejszych gałęzi działalności naszego biura jest pełen pakiet usług związanych z tłumaczeniami z języka niemieckiego.

Jesteśmy świadomi, że w związku z niemałą i wciąż rosnącą liczbą osób przeprowadzających się do Niemiec (lub stamtąd wracających), nasza oferta musi odpowiadać aktualnej sytuacji i nieustannie dopasowywać się do Państwa potrzeb – dlatego wciąż obserwujemy uważnie rynek i wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

 

Niezależnie od tego, czy potrzebujecie Państwo tłumacza języka niemieckiego z przyczyn rodzinnych (małżeństwa, rozwody, kwestie związane z dziećmi np. Kindergeld lub świadczeniami rodzinnym Elterngeld), innych kwestii prywatnych np. zakupu pojazdu w Niemczech, czy też zawodowych (np. tłumaczenie dokumentów dla celów rekrutacyjnych) – jesteśmy w stanie pomóc we wszystkich sytuacjach tego rodzaju oraz zaproponować zakres i rodzaj wykonania usługi, dopasowany do Państwa potrzeb.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że często potrzebujecie Państwo tłumaczeń ekspresowych, oczekujecie tłumacza na miejscu, wymagacie pomocy przy wypełnianiu formularzy lub doradztwa np. w kwestii wniosków o Kindergeld – dlatego w każdej z tych kwestii (i w wielu innych), oferujemy Państwu kompleksowe usługi.

Przeprowadzimy Państwa przez całą procedurę rejestracji pojazdu zakupionego w Niemczech – niezależnie od tego, czy rejestracja ma dotyczyć zakupu przez osobę fizyczną czy firmę. Podejmiemy się tłumaczenia specjalistycznego niemieckich tekstów  z dowolnej dziedziny – aby zapewnić wysoką jakość tłumaczenia, konsultujemy je z właściwymi specjalistami.

Zapewnimy obecność tłumacza przysięgłego na ślubie, w sądzie, w kancelarii prawnej, u notariusza, w sądzie, na policji oraz w innych okolicznościach, stosownie do Państwa polecenia.

Pomożemy z niemieckojęzyczną dokumentacją, wypełnimy wymagane formularze dla celów założenia działalności gospodarczej i innych, chętnie wesprzemy Państwa w kwestiach tak podstawowych jak przeprowadzenie rozmowy telefonicznej po niemiecku czy prowadzenie korespondencji listowej w tym języku.

Nasi tłumacze są nie tylko odpowiednio wykształceni i posiadający wymagane uprawnienia tłumacza przysięgłego – posiadają również wiedzę potrzebną do skutecznego i optymalnego zrealizowania Państwa zlecenia.

(A. B.)

 

Biuro Tłumaczeń Gdynia, ul. Zygmunta Augusta 7/B

Biuro Tłumaczeń Wejherowo, ul. Krofeya 74/ A7

Biuro Tłumaczeń Reda, ul. Gdańska 45