Tłumaczenie wyników testu na obecność koronawirusa

12-03-2021 | Blog

Tłumaczenia wyników badań na obecność Sars-Cov-2

Planujesz wyjazd za granicę i wykonałeś test na koronawirusa metodą PCR. W niektórych przypadkach będziesz musiał przedłożyć poświadczone tłumaczenie wyników testu. W takiej sytuacji powinieneś zwrócić się do profesjonalisty.

Tłumaczenie wyników testu na obecność koronawirusa

Kiedy wymagane jest tłumaczenie wyników testu na obecność koronawirusa?

Niektóre instytucje (urzędy celne, linie lotnicze itp.) w związku z podróżą albo wnioskiem o wizę mogą wymagać okazania aktualnego testu na Covid-19.

Jest to uzależnione od rozwoju pandemii oraz wewnętrznych przepisów danego państwa. Jeśli więc wjeżdżasz z państwa, które uznawane jest za strefę ryzyka, państwo docelowe może wymagać od Ciebie okazania negatywnego wyniku testu PCR na obecność koronawirusa.

Warto wtedy skorzystać z pomocy profesjonalnego tłumacza, który sporządzi poświadczone tłumaczenie wyników testu (o ile wyniki testu przedstawione są w  języku innym niż wymagany przez państwo docelowe).

Tłumaczenie wyników testu na obecność koronawirusa

Tłumaczenie wyników testu na obecność koronawirusa z biurem tłumaczeń Words Connect- ekspresowo na ten sam dzień

W biurze tłumaczeń WORDS CONNECT z siedzibą w Gdyni, Redzie i Wejherowie tłumaczymy wyniki testów PCR we współpracy z tłumaczami posiadającymi doświadczenie w przekładach medycznych. Na życzenie z chęcią sporządzimy poświadczone tłumaczenie wyników , aby właściwy urząd przyjął Twoje zaświadczenie bez dalszych zastrzeżeń.

Współpraca z naszymi tłumaczami to gwarancja rzetelnego podejścia do zlecenia. W efekcie zyskujesz poświadczone tłumaczenie, odpowiadające wymogom prawnym danego kraju. Zachowujemy oryginalny układ stron i wiernie oddajemy terminologię medyczną w języku docelowym. Zlecenie wykonujemy w krótkim czasie, abyś mógł okazać zaświadczenie zgodnie z obowiązującymi wymogami czasowymi.

Dokument dostarczamy pocztą elektroniczną lub, na życzenie klienta możliwy jest tradycyjny odbiór w siedzibie biura.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

 

 

 

KONTAKT

Reda 84-240,
ul. Gdańska 45
kontakt@wordsconnect.pl
+48 58 380 49 49
+48 796 488 795

WORDS CONNECT GDYNIA
BIURO TŁUMACZEŃ 
ul. Starowiejska 41-43,
81-363 Gdynia [CH Atrium], 2 piętro
(wejście przy ochronie) WINDA
Tel. + 48 537 581 115,
+48 796 488 795
e-mail:  biuro@wordsconnect.pl
Godziny otwarcia:
pon- pt 8:00-16:00

Pogotowie tłumaczeniowe
24 h- tel. +48 796 488 795

MAPA