+48 58 380 49 49 kontakt@wordsconnect.pl

Tłumaczenie wyników testu na obecność koronawirusa

12-03-2021 | Blog

Tłumaczenia wyników badań na obecność Sars-Cov-2

Planujesz wyjazd za granicę i wykonałeś test na koronawirusa metodą PCR. W niektórych przypadkach będziesz musiał przedłożyć poświadczone tłumaczenie wyników testu. W takiej sytuacji powinieneś zwrócić się do profesjonalisty.

Kiedy wymagane jest tłumaczenie wyników testu na obecność koronawirusa?

Niektóre instytucje (urzędy celne, linie lotnicze itp.) w związku z podróżą albo wnioskiem o wizę mogą wymagać okazania aktualnego testu na Covid-19.

Jest to uzależnione od rozwoju pandemii oraz wewnętrznych przepisów danego państwa. Jeśli więc wjeżdżasz z państwa, które uznawane jest za strefę ryzyka, państwo docelowe może wymagać od Ciebie okazania negatywnego wyniku testu PCR na obecność koronawirusa.

Warto wtedy skorzystać z pomocy profesjonalnego tłumacza, który sporządzi poświadczone tłumaczenie wyników testu (o ile wyniki testu przedstawione są w  języku innym niż wymagany przez państwo docelowe).

Tłumaczenie wyników testu na obecność koronawirusa z biurem tłumaczeń Words Connect- ekspresowo na ten sam dzień

W biurze tłumaczeń WORDS CONNECT z siedzibą w Gdyni, Redzie i Wejherowie tłumaczymy wyniki testów PCR we współpracy z tłumaczami posiadającymi doświadczenie w przekładach medycznych. Na życzenie z chęcią sporządzimy poświadczone tłumaczenie wyników, aby właściwy urząd przyjął Twoje zaświadczenie bez dalszych zastrzeżeń.

Współpraca z naszymi tłumaczami to gwarancja rzetelnego podejścia do zlecenia. W efekcie zyskujesz poświadczone tłumaczenie, odpowiadające wymogom prawnym danego kraju. Zachowujemy oryginalny układ stron i wiernie oddajemy terminologię medyczną w języku docelowym. Zlecenie wykonujemy w krótkim czasie, abyś mógł okazać zaświadczenie zgodnie z obowiązującymi wymogami czasowymi.

Dokument dostarczamy pocztą elektroniczną lub, na życzenie klienta możliwy jest tradycyjny odbiór w siedzibie biura.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

 

 

 

KONTAKT

Reda 84-240,
ul. Gdańska 45
kontakt@wordsconnect.pl
+48 58 380 49 49
+48 796 488 795

WORDS CONNECT GDYNIA
BIURO TŁUMACZEŃ 
ul. Starowiejska 41-43,
81-363 Gdynia [CH Atrium], 2 piętro
(wejście przy ochronie) WINDA
Tel. + 48 537 581 115,
+48 796 488 795
e-mail: biuro@wordsconnect.pl
Godziny otwarcia:
pon- pt 8:00-16:00

Pogotowie tłumaczeniowe
24 h- tel. +48 796 488 795

MAPA

Tłumaczenia online bez wychodzenia z domu? TAK!

Aby zlecić nam tłumaczenie nie musicie Państwo specjalnie stać w korkach, korzystać z komunikacji miejskiej lub szukać parkingu. Biuro tłumaczeń WORDS CONNECT realizuje tłumaczenia także drogą internetową, w tym zarówno tłumaczenia zwykłe pisemne, jak również przysięgłe. Tłumaczenia wykonujemy w konkurencyjnych cenach i dogodnych terminach.

REDA, WEJHEROWO, RUMIA kontakt@wordsconnect.pl
GDYNIA biuro@wordsconnect.pl

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych (kraje UE oraz USA)

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych (kraje UE oraz USA)

Zapewniamy tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych w UE i USA Zakup nowego samochodu sprawia ogromną radość oraz nowe możliwości. Musimy jednakże pamiętać, iż czeka nas jeszcze wiele niezbędnych formalności do załatwienia, aby móc usiąść wreszcie za kierownicą...

Tłumaczenie uwierzytelnione dokumentów urzędowych

Tłumaczenie uwierzytelnione dokumentów urzędowych

Uwierzytelnianie i Tłumaczenie zagranicznych dokumentów urzędowych a wymogi Polskiego prawa! Uwierzytelnianie to tłumaczenie wykonane przez tłumacza z listy tłumaczy przysięgłych Ministra Sprawiedliwości. Dokumenty obcojęzyczne a wymogi urzędów w Polsce Czy...

Tłumacz przysięgły u notariusza

Tłumacz przysięgły u notariusza

Dom marzeń w zasięgu ręki, ale stroną kupującą jest cudzoziemiec? A może istnieje konieczność założenia spółki z udziałem obcego kapitału? Oferujemy tłumaczenia ustne u Notariusza Procedury od początku… Umówienie terminu w kancelarii notarialnej jest niezbędne w celu...

Dokumenty najczęściej tłumaczone

Dokumenty najczęściej tłumaczone

Państwa dokumentu nie ma na liście? To nie problem, nasz zespół tłumaczy przysięgłych wykona dla Państwa tłumaczenie uwierzytelnione każdego dokumentu. PROFESJONALNE BIURO TŁUMACZEŃ STACONARNIE I ONLINE Najprostsza i najszybsza droga do wysokiej jakości tłumaczeń....